Переваги

Фабрика дверей Меранті- плюс

Фабрика дверей Меранті- плюс займається виробництвом міжкімнатних дверей з 1995 року. Технічний відділ фабрики дверей Меранті- плюс розробляє велику кількість нових моделей дверей із усіляких сортів деревини з різними декоративними елементами зі скла. Повсякденні та домашні робочі процеси завжди будуть зручними і естетично приємними з продукцією фабрики дверей Меранті- плюс. Ви легко зможете по достоїнству оцінити унікальне поєднання традиційної якості , сучасних технологій , доторкнувшись до дверей фабрики Меранті- плюс.

Виробництво фабрики

Навесні 2009 року виробництво фабрики значно розширило свій модельний ряд , запустивши нову колекцію " Арт- класика " . Також розширився вибір шпон - додалися нові екзотичні сорти . Все краще, що прийшло до нас з колишніх століть було доповнено сучасними модними елементами , що підкреслюють актуальність класичного стилю в усі часи. Ефект состаренного дерева , кристали " SWAROVSKI " , вирізаними фрезеруванням художні орнаменти і розкішне фігарейное поле . У своїх нових дверях ми максимально широко використовували сорти цінних екзотичних порід деревини і нове художнє оформлення скла , що робить двері , у своєму роді ексклюзивними . Секрет високої якості міжкімнатних дверей полягає у використанні нової сучасної та автоматизованої технології виробництва , а також у залученні висококваліфікованих робітників. 24 години на добу ведеться відео- спостереження за виробництвом ваших дверей.

Міжкімнатні двері

Виробництво міжкімнатних дверей здійснюється на найсучаснішому обладнанні світових торгових марок Італії та Німеччини. При виробництві дверей використовуються високоякісні італійські барвники , лаки , фурнітура. Строгий контроль якості деревини забезпечує надійність конструкції. Міжкімнатні шпоновані двері Меранті- плюс представлені в більш , ніж в 200 салонах України . Наші двері в Києві можна подивитися і замовити в 15 магазинах , 10 - Донецьку , 7 салонах в Харкові , 5 - у Дніпропетровську , 7 - в Одесі і ще в багатьох великих і дрібних містах України . Міжкімнатні двері Меранті- плюс встановлені в офісах , готелях , спортивних клубах , салонах краси та інших спорудах м. Донецька. Нашими дверима в Києві користуються в банках , посольствах , бізнес -центрах та інших житлових і офісних будівлях. Всього в Україні більше 40 великих об'єктів було оформлено дверима Меранті- плюс.


Notice: Undefined index: HTTP_X_REAL_IP in /home/meranti_pl/web/merantiplus.com.ua/public_html/public/templates/miranti/main.php on line 3