Главная / Продукція / Фурнітура /

Фурнітура

Міжкімнатні двері — одна з головних деталей інтер'єру. Відповідна фурнітура підкреслить вишуканість та індивідуальність виробу. Одним з лідерів у виробництві дверної фурнітури гідної якісної є фірма "Colombo Design".

Colombo DesignФірма"Colombo Design" виготовляє повний набір різноманітної фурнітури з високоякісних сплавів, венеціанського (муранівського) скла та шляхетних сортів деревини як для дверних та віконних блоків, так і різноманітні аксесуари для вiталень, санвузлових кімнат. Але, тим не менше, гучний та постійний успіх до фірми "Colombo Design" прийшов не лише завдяки особливому підходу в проектуванні власних виробів та аксесуарів до них, що відрізняються вишуканістю та витонченістю класичного малюнку у поєднанні з інноваційними, часом техногенними сміливими дизайнерськими рішеннями, але також завдяки бездоганній якості продукції.

Серед партнерів"Colombo Design"у світі дизайну слід згадати"Alberto Meda", "Angeletti e Ruzza", "Carlo Bartoli", "Jasper Morrison", "Luca Colombo", "Makio Hasuike", "Pininfarina", дизайнерські студії"Castiglia Associati"та"Studio Kairos".

Вироби "Colombo Design"завжди характеризують індивідуальність, новизна та висока комерційна цінність. Виробничі потужності компанії розташовані в провінції Бергамо на площі понад 20 000 м2 та дозволять випускати кілька мільйонів готових виробів на рік, які продаються більш ніж в 50-ти країнах світу.

Італійське підприємство "Colombo Design" було засноване у 1990 році та буквально за один рік перетворилось з інвестиційного проекту на ультрасучасне автоматизоване підприємство замкненого циклу, обладнане робототехнікою за останнім словом науки та технологій.

Комерційний успіх "Colombo Design" обумовлений не лише скрупульозним підходом до дизайну продукції, але також бездоганною її якістю. Новітні технології виробництва гарантують надійність будь-яких виробів торгової марки "Colombo Design".

 

                                                     

 

Бездоганна якість та абсолютна впевненість в продукції, що виготовляється, дозволяє компанії "Colombo Design"надавати гарантію 10 років на покриття Crom та 30 років на покриття HPS.

Останнім часом в усьому світі все більше уваги приділяється питанням екології та збереження навколишнього середовища. На думку засновників компанії Colombo прийшов час компаній, що працюють під девізом “зроблено з любов'ю до природи”.

В цьому напрямку компанія "Colombo Design" досягла значних успіхів, отримавши статус Green Made.

Що означає Green Made?

Green Made означає образ мислення, розвитку та виробництва в гармонії з навколишнім середовищем. Коли дизайнери компанії "Colombo Design"не планували виробництво нового продукту, перш за все вони думали про природу, з якої вони черпають своє натхнення та творчу енергію.

Це означає, що під час управління виробничими процесами "Colombo Design"керується системою охорони навколишнього середовища відповідно до сучасних Європейських норм.

Екологічна орієнтованість нашого виробничого процесу, як відображення всеохоплюючої уваги компанії "Colombo Design" до захисту навколишнього середовища, підтверджена сертифікатом UNI EN ISO 14001:2004.

Завіси

Одна з найкращих фірм-виробників завіс, що регулюються — це фірма "Otlav".

Замки

Замки італійської фірми "AGB", магнітні замки"Botaiti".


Notice: Undefined index: HTTP_X_REAL_IP in /home/meranti_pl/web/merantiplus.com.ua/public_html/public/templates/miranti/main.php on line 3