Двері в дубовому шпоні

Звичайно , в лісах безліч цінних скарбів , але найкрасивішим і ставним його мешканцем здавна вважався дуб . Хто з нас не зупинявся від подиву , побачивши наступний пейзаж: потужний стовбур , могутні звивисті гілки займають практично всю підвладну нашим очам панораму . Настільки вражаюча стати не могла не зробити дуб символом монументальності , вічності. Тим більше , що нерідко зустрічаються дуби віком понад 1000 років .

Досить згадати світову художню літературу. У казках завжди фігурували багаті дубові столи , заставлені наїдками ; Л. М. Толстой у романі «Війна і мир» присвятив цілу сюжетну лінію предковічного дуба ; також не можна не згадати численні важкі дубові двері , які захищали героїв від ворожих сил.

На сьогоднішній день деревина дуба не тільки не втратила своєї цінності , а й примножила її . Вирощуються все нові дубові породи , винаходяться все нові способи обробки дерева , відточується плотницкое майстерність. Тому двері з дуба і зараз є одними з найбільш популярних і дорогих за вартістю.

Якісні характеристики міжкімнатних дверей з дуба. Проблема вибору двері

Деревина дуба дуже важка , щільна , тверда . Тому вона має відмінну стійкість до ударів , механічного впливу , сонячним променям , не схильна до гниття. А завдяки особливому складу серцевини захищена від грибкових уражень . Тепер ви можете собі уявити , наскільки довговічними і міцними виходять вхідні та міжкімнатні двері з дуба ?

По своїх естетичних характеристиках вироби їх цієї шикарною деревини також стоять в ряду лідерів . Заболонь дуба , якщо вона помітна , має жовтуватий окрас , а деревина може бути різноманітних відтінків від світло- коричневих до жовтувато -коричневих . Зачаровує текстура дуба створюється завдяки віковим кільцям .

У сучасних модельних рядах вхідних і міжкімнатних дверей з дуба можна зустріти такі екзотичні назви як: вибілений дуб , морений дуб , постарений дуб і так далі. Дійсно , спеціальна обробка деревини підвищує її цінність у багато разів. Наприклад , в результаті моріння , тобто вимочування в спеціальному розчині , дуб набуває ні з чим не порівнянний темно -фіолетовий , майже чорний окрас. Такі міжкімнатні двері з дуба виглядають грандіозно , вони стають центральною деталлю інтер'єру , надаючи йому абсолютно нове звучання .

Краса , за яку треба платити.

Чому популярні, наприклад , двері з сосни ? Тому що вони дешеві . Так, звичайно , їх вартість на порядок нижче , ніж вартість елітної міжкімнатних дверей з дуба. А ви ніколи не замислювалися про те , що деревина сосни , наприклад , має щільність у багато разів нижче , ніж щільність дубового масиву. Або хіба ви не знаєте , що сосна - це хвойне дерево , тому вона виділяє смолу , тим самим , даючи благородну грунт для утворення численних тріщин на поверхні.

Такі « дрібниці» , на які часто покупці закривають очі , обрадувані низькою вартістю вироби , через кілька років потужно нагадають про себе Розсихаються і розтріскаються дверима. І вам доведеться купувати нові двері , в той час як міжкімнатні двері з дуба прослужила б ще не одне десятиліття. Так що , як би парадоксально це не звучало , але міжкімнатні дубові двері з дуба - вибір економних людей, що вміють грамотно розраховувати бюджет .

Доступна краса чи міжкімнатні двері з шпони дуба

Якщо все-таки , зіставивши факти , зваживши всі за і проти , ви вирішили для себе , що дубові двері - це недозволена розкіш , не впадайте у відчай . Спеціально для вас сучасний ринок дверних конструкцій пропонує техничное рішення - міжкімнатні двері з шпони дуба.

Поняттям « шпон » прийнято позначати зовнішню поверхню дерев'яного полотна. Тобто , якщо двері з масиву дуба , складається повністю з цільної деревини даної породи , то двері з шпони дуба обшита їй тільки зверху. Внутрішній шар виготовляється з ДСП (деревно -стружкова плита) або з МДФ (дрібно - дисперсна фракція) . Як і масив , дані компоненти надзвичайно стійкі до зовнішніх впливів , а за деякими показниками перевершують натуральний матеріал.

Добре це чи погано? Чи є міжкімнатні двері з шпони дуба взаємозамінними за якістю масив ? Тут все цілком і повністю залежить від рівня якості процесу виробництва. Тобто не від якості самого матеріалу , а , в першу чергу , від майстерності виконання обшивки дверного полотна цінною деревиною . Природно , що покупцеві навряд чи цікаво вникати в тонкощі плотницкого справи і осягати методику детально. Але дійсно перевірено і багаторазово доведено досвідченим шляхом наступне:

  • міжкімнатні двері з шпони дуба абсолютно не має зовнішніх відмінностей з дверима з масиву;
  • за вартістю двері з шпони дуба набагато нижче;
  • шпонована двері має нітрохи не менший термін служби.


Так що, вибір завжди є. Якщо інтер'єри вашого будинку, а тим більше офісу не претендують на звання «найдорожчого декору року», то міжкімнатні двері з шпони дуба стануть ідеальним рішенням. А ось елітна обстановка таки вимагає цінового і якісного відповідності кожної деталі, тим більше двері є однією з найбільш значущих частин інтер'єру.


Notice: Undefined index: HTTP_X_REAL_IP in /home/meranti_pl/web/merantiplus.com.ua/public_html/public/templates/miranti/main.php on line 3