Характеристика і властивості шпону венге

Шпон венге можна назвати одним з найблагородніших видів шпону тропічних порід. Венге ( ботанічна назва Мilletia laurentii ) виростає в тропічних лісах західної Африки , переважно в Заїрі . Це дерево також називають palissandre du Congo ( палісандр з Конго ) або мовою Заїра - dikela . Шпон венге має незвичайну темно - ліловий забарвлення. Меблі , облицьована шпоном венге , набуває дуже багатий і респектабельний вигляд. Оскільки деревина цього дерева дуже міцна, шпон венге можна використовувати для поверхонь , що несуть великі навантаження , наприклад , дверей . Деревину венге використовують також для покриття підлог і виготовлення меблів.

Заболонь дерева венге має дуже світлий , майже білий колір. Реальний колір зрілої деревини коливається від золотисто - коричневої до темно - коричневої з чорними прожилками. Структура деревини дуже велика , але при цьому равноволокністая , що дає їй неповторні декоративні якості . За вагою вона одна з найважчих. Щільність деревини становить від 850 до 950 кг / куб.м . Завдяки таким властивостям шпон венге стійкий до тиску і вигинів . Однак склад деревини є причиною деяких недоліків. Зокрема велика кількість мінеральних і маслянистих речовин дуже ускладнює деякі види обробки деревини і в тому числі покриття лаком і полірування.

Схожа з венге за зовнішнім виглядом і властивостями порода виростає в Східній Африці. Вона називається панга - панга .

Оскільки дерево відрізняється невеликою товщиною , струганий шпон венге досягає ширини не більше 20 см. Крім шпону венге існують шпони інших тропічних порід , близькі за властивостями. Подібну велику текстуру мають шпони зебрано ( його деревина світліше , але контрастніше річним смугах ) , Тіама , палісандра . По твердості вона наближається до щільності чорного дерева ( ебони - макасара ) .

Таким чином , шпон венге є атрибутом найбільш дорогий і якісних меблів . Двері , облицьовані шпоном венге , відрізняються не тільки міцністю і довговічністю , але і надають інтер'єру особливу елегантність.


Notice: Undefined index: HTTP_X_REAL_IP in /home/meranti_pl/web/merantiplus.com.ua/public_html/public/templates/miranti/main.php on line 3