Характеристики шпону Макоре

Область розповсюдження - Західна Африка від Ліберії через д'Івуар до Гани та Нігерії .

У Центральній Європі струганий шпон макоре використовується в якості внутрішньої фанеровки і для задніх стінок меблів. В якості лицьового шпону застосовується також у південній частині Європи і в Північній Америці. Масив макоре застосовується для виробництва паркету і сходів.

Поверхня глянцева . Деревина в'язка , жорстка , міцна і дуже довговічна . При обробці всі ріжучі інструменти , особливо пилки , швидко затупляются , причому тим сильніше , чим менше вологість деревини. Деревина добре фарбується і полірується , відмінно склеюється , але може розтріскуватися при забиванні цвяхів. Використовується в меблевому виробництві і для виготовлення високоякісного декоративного шпону . Застосовується для виготовлення дверей , крісел , стільців , ніжок столів , підвіконь , порогів і покриття підлог , а також для панельної обшивки і облицювальних робіт .

Волокна у деяких кряжів прямі , в інших спостерігається оригінальний строкатий малюнок , зрідка з темними штрихами. Текстура дрібна . Щільність близько 640 кг/м3 в сухому стані. Фігурна різновид макоре використовується для високоякісних будівельних столярних робіт або для виготовлення музичних інструментів.

Серцевина макоре за кольором варіює від рожевого до червоно -коричневого ; володіє достатньою опірністю до грибкових заражень, до атак комах і стійкістю до оточуючих погодних умов. Після червоних дерев , Макоре одна з найпопулярніших порід деревини з Африканського континенту. Кряжі з великою заболонню і діаметром менше 1 метра погано підходять для виготовлення шпону .

Пряме волокно деревини макоре без праці піддається механічній обробці. Для зменшення зносу ріжучих інструментів , необхідно використовувати пили з наконечниками з стелліта ( кобальтохромововольфрамового сплаву ) . Сушка повинна проводитися дуже обережно при постійному підтримуванні середнього температурного режиму.


Notice: Undefined index: HTTP_X_REAL_IP in /home/meranti_pl/web/merantiplus.com.ua/public_html/public/templates/miranti/main.php on line 3