Класифікація дверей

Двері класифікують за різними ознаками:
 

  • за матеріалами: дерев'яні, металеві, скляні, профільні, пластикові, композитні;
  • по конструкції полотна: гладкі з наповненням з набірного масиву, ДСП або стільникового структурою; фільончасті; збірні; з подвійною обшивкою;
  • по числу полотен: однопільні, двопільні, полуторні і т.п.
  • за типом переміщення: орні, розсувні, складні, що обертаються, підйомні і т.д.;
  • по розташуванню: зовнішні вхідні, балконні, внутрішні вхідні для житлових приміщень і квартир з сходових майданчиків і коридорів, міжкімнатні, шафові, сантехнічні;
  • за спеціальним призначенням: захисні (протиударні, куленепробивні, протизламні), протипожежні, вогнетривкі, герметичні, вогнетривкі, енергозберігаючі, підвищеної звукоізоляції, водостійкі, терасові і т.п.


Розкривні двері – найпоширеніші. Вони бувають одностулковими, двостулковими і полуторастворчатимі. розкривні двері можуть відкриватися на себе або від себе, направо або наліво - це потрібно враховувати при покупці, щоб не довелося потім міняти комплект петель і замків. 

У випадку обмеженого простору в квартирі можливе застосування розсувний або складаний дверей.

Розсувні двері – двері, стулки яких, рухаючись по металевій направляючої, будучи підвішеними до неї на роликах, відкривають отвір, стаючи паралельно стіні або йдучи в порожнину усередині стіни. Дані двері широко застосовуються у виготовленні "шаф-купе". Розсувні двері бувають у тому числі і автоматичними. Основне застосування розсувних автоматичних дверей - це місця великого потоку людей (великі магазини, аеропорти, супермаркети і т.д.). 

Складні двері –двері, стулки яких, рухаючись по напрямних, спочатку складаються навпіл, а потім полотна, зміщуючись в одну сторону, відкривають отвір або розорюючись, як у випадку орної двері, або розсовуючи, як це відбувається в конструкції розсувних дверей. В основному їх застосовують з метою економії простору в маленьких приміщеннях. 

Револьверні (карусельні) двері –це від 2-х до 4-х стулчасті двері, конструкцією у вигляді пропелера, що обертається навколо своєї осі. Револьверні двері також бувають автоматичними.
 


Notice: Undefined index: HTTP_X_REAL_IP in /home/meranti_pl/web/merantiplus.com.ua/public_html/public/templates/miranti/main.php on line 3