Історія

Дев`ятнадцать років фабрика дверей «Меранти-плюс» є визнаним лідером в Україні, кращою  компанією, що займається виготовленням міжкімнатних дверей. І це не випадково. Ми кращі,  оскільки ще в далекому 1995-му році прийняли декілька правил, яких неухильно дотримуємось і по цей день.

У основі кожного успішного підприємства лежить унікальна формула, яку можна порівняти з відбитком пальця – настільки вона індивідуальна. За 19 років роботи на ринку України фабрика дверей «Меранти плюс» змогла зібрати ряд ключових переваг, повторити які невзмозі жоден конкурент. Бути унікальним – означає бути кращим. Ознайомтеся з положеннями що надані у цьому документі і ви зрозумієте, чому компанія вже котрий рік утримує перше місце серед виробників дверей!

 

Ноу-хау та технічні можливості

Щоб виробити двері, що відповідають сучасним нормам та підвищеним вимогам покупців, «Меранти плюс» об'єднує кращі традиції столярної справи та ноу-хау. Тільки так ми досягаємо відмінної якості для кожного клієнта!

 Виробництво індивідуальних замовлень

Фабрика дверей «Меранти Плюс» є  найбільшим виробником дверей в Україні, і це стало результатом реалізації довгострокової стратегії підприємства. Іще на перших етапах розробки компанії керівництво обрало ключовий вектор, направлений на індивідуальну роботу з кожним клієнтом. Фабрика намагається відповідати найвишуканішим запитам, тому здатна виготовити двері будь-яких розмірів і конфігурацій у відповідності найменшим побажанням покупця.

Найкоротші строки виробництва дверей в Україні

Компанія «Меранті плюс» постійно інвестує у виробничу базу, завдяки чому має найкращі показники у країні. На даний момент на підприємстві працює повністю дубльований парк автоматизованих ліній. Це забезпечує безперебійну роботу фабрики навіть при різкому зростанні попиту.

Унікальна технологія виготовлення коробки

Одним з найбільш важливих технічних завдань при виробництві дверей є забезпечення максимального строку служби продукції, що випускається. При вирішенні цього питання «Меранти Плюс» на декілька поколінь перегнала ринок, впровадивши революційні для галузі технології. Наприклад, пересічне зрощування дозволяє створити у дверній коробці різнонаправлені компоненти (деревина та фанера), кожен з яких надає міцності на вигиб у своєму напрямку. Компоненти мають Т-образну форму та розташовуються по всій довжині конструкції, що повністю виключає можливість деформації на протязі всього строку служби. При цьому дверна коробка залишається повністю готовою до монтажу.

Можливість виробляти двері з наплавом та без

Найсучасніше обладнання та висока кваліфікація співробітників дозволяють виробляти не тільки двері, що повністю входять у отвір але і з спеціальним наплавом, що перекриває собою частину зони, де видно проміжок між дверним полотном та коробкою. Використання наплавної чверті дозволяє підвищити звукоізоляцію, а також естетичні характеристики дверей, тому що у даному випадку зникає проміжок між дверима та коробкою.

 

Притворні планки у розсувних системах. Можливість встановлення механізму замка для фіксації дверей у розсувних системах.

Розсувна система дверей потребує особливих рішень, щоб забезпечити комфортне використання та повноцінне функціонування поряд із класичними аналогами. Багато механізмів належить адаптувати, не є виключенням і система замку. Спільна робота компаній «Меранти Плюс» та AGB привела до вирішення цього питання – було розроблено особливу конструкцію, що включає комбінацію основного механізму у полотні двері й притворної планки з протилежної сторони. Спеціальна гнута конструкція язичку надійно зачинить двері легким рухом пальця, а саму притворну  планку оснащено спеціальною довговічною втулкою, що перешкоджає контакту язичку з деревиною та унеможливлює протирання деревини.

Єдине серійне виробництво дверей в Україні з покриттям 98 Глосс, Емаль, Ivory, Milk

Складні за своєю структурою але естетично дуже привабливі покриття 98 Глосс, Емаль, Ivory та Milk потребують особливого підходу та наявності спеціального обладнання. Завдяки інвестиційній політиці підприємства, що направлена на розвиток та оновлення технічної бази, «Меранти Плюс» запропонувати своїм клієнтам значно більше, відкриваючі нові можливості при створенні індивідуальних інтер’єрних рішень.

Єдине виробництво в Україні, що може запропонувати більше 20 сертифікованих моделей протипожежних дверей

Функціональні речі також можуть бути естетичними! Напряму спілкуючись із клієнтами, представники компанії відкрили зростаючу необхідність у протипожежних дверях індивідуального дизайну, що дало поштовх для значного розширення асортименту. Вивчення потреб покупців, їх смаків та інтересів привели до того, що компанія «Меранти Плюс» випускає сьогодні вже більше 20 моделей сертифікованих протипожежних дверей і ця кількість постійно зростає.

 

Якість

Якість – це не мета, це сенс діяльності компанії «Меранти Плюс» та одночасно соціальної відповідальності підприємства. Тому що у повній мірі про якість дверей можна казати тільки після деякого часу після купівлі. Ми докладаємо зусилля та значні ресурси у задоволеність наших покупців на протязі всього циклу експлуатації продукції «Меранти Плюс».

Ми виробляємо  тільки двері

Кожен майстер знає, що справжніми професіоналами бувають тільки профільні спеціалісти, що багаторазово відточили навички майстерності в обраній сфері. Втілюючи кращі традиції столярної справи, компанія «Меранти Плюс» фокусується тільки на виробництві дверей, і на Фабриці кожна, навіть найменша деталь підпорядкована цьому завданню. Вдосконалюючись в одному напрямку, компанія досягла найвищої якості продукції, що виробляється і на протязі 5 років поспіль нагороджується почесним званням «ЛІДЕР ГАЛУЗІ».

Найбільший стаж роботи у виробництві дверей в Україні.

Компанія «Меранти Плюс» - єдине вузькопрофільне і найбільше в Україні підприємство з виробництва дверей, що стабільно розвивається на протязі 19 років. Це найдовший безперервний досвід роботи у державі, що который гарантує неперевершену якість продукції та відточений роками професійний підхід до справи. День за днем протягом всіх цих років ми ставимо перед собою головне завдання - створити найкращі в Україні двері, і добиваємося його!

Високоякісна фурнітура від всесвітньо визнаних виробників з Італії та Німеччини.

Для досягнення кращої якості незначних деталей не існує, тому спеціалісти Фабрики приділяють значну увагу усім нюансам продукції, що виробляється. Фурнітура не є виключенням: двері "Меранти плюс" отримують кращі складові з тих, що на сьогодні є на ринку.

Механізми замків, що виробляються на підприємствах німецької компанії  AGB, мають унікальну систему клямки ”quicklatch” з ковзанням, що направляється само. Поліамідна засувка ”MedianaEvolution” забезпечує максимальну міцність та незвичайну безшумність при ударі по притворній планці, що дає гарантію ідеальної роботи механізму мінімум на 500 000 циклів відкривання-закривання. Відмінна якість оздоблення замку і довговічність естетичних якостей гарантовані серією виробничих іспитів у сольовому тумані за нормативами DIN 50021.

Для виробництва дверей «Меранти Плюс» використовуються петлі зі стрижнем, що загвинчується від італійської компанії OTLAV. Вони дозволяють витримувати максимальні навантаження та забезпечують можливість регулювання положення дверей у трьох гарантує високу якість продукції, а наявність більше 70 міжнародних патентів на конструктивні елементи гарантується жорсткими вимогами до якості,  функціональності та естетиці петель.

Єдине в Україні виробництво міжкімнатних дверей, що сертифіковане ISO 9001 DEKRA («УкрСепро» UA 1.029.0061135-11, «DEKRA» № 321011088)

Якість продукції фабрики дверей «Меранти Плюс» підтверджено не тільки відгуками наших покупців, але й сертифікатами якості за високими світовими стандартами ISO 9001“УкрСепро” та  ISO 9001 «DEKRA» (провідною європейською компанією з інспекції та сертифікації промислових та виробничих об’єктів).

Дизайн

Кожний покупець – це окрема історія, індивідуальний смак та не схожий на інші дім. Наше завдання полягає у тому, щоб кожен покупець, що приходить до нашого салону, міг обрати двері, що стануть логічним подовженням особистого комфорту, естетичним і водночас функціональним елементом простору. З кожним роком компанія «Меранти Плюс» виробляє все більшу кількість нових елегантних рішень, що підкоряють серця покупців не тільки в Україні, але й за її межами.

Криволінійний обклад у екзотичних сортах шпону

Інтер’єрні рішення все частіше ставлять перед виробниками все більш складні завдання. Маючи гнучкий підхід у виготовленні продукції та стежачі за останніми тенденціями ринку, «Меранти Плюс» може запропонувати своїм покупцям напівскруглену форму обкладу, що виробляється з екзотичних видів деревини та недосяжний для багатьох виробників. Не зважаючи на новаторство технології, у асортиментному ряді компанії на даний момент надана велика кількість моделей та модифікацій.

Можливість нанесенні художнього розпису за старовинною технологією.

Виробничі потужності «Меранти Плюс»  - автоматизовані комплекси, що налаштовані на гнучку роботу та виконання швидких замовлень. Однак є задачі, що потребують виключно ручного виконання та більш делікатного підходу. Для виробництва деяких моделей дверей «Меранти Плюс» ми запрошуємо художників найвищої кваліфікації, які створюють витончені елементи декору по старовинній технології, тому що машинні засоби в естетичній роботі високого класу - зайві.

Виготовлення фільонок зі складною конфігурацією периметру

Це та унікальна естетика, що є недосяжною для усіх серійних виробників дверей в Україні. На Фабриці «Меранти Плюс» довершеність в подібних деталях є стандартом.

Лиштва, що регулюється (сухий монтаж лиштви без клею та цвяхів)

Г-образна конструкція лиштви, що пропонує «Меранти Плюс», має багато вагомих переваг. По-перше, це дозволяє регулювати висоту його посадки у коробку. По-друге, з процесу монтажу лиштви  виключено використання цвяхів чи клею, що неймовірно зручно. Наприклад, при необхідності провести косметичний ремонт приміщення (переклеїти шпалери) можна зняти лиштву, а по закінченні робіт – знову поставити його на місце.

Усі технологічні та дизайнерські новинки  розробляються у тісному співробітництві з Італійськими дизайнерами та конструкторами.

Якщо Німеччина – столиця якості, то Італія – визнаний законодавець стилю. Саме за цією причиною Фабрика «Меранти Плюс» розробляє моделі дверей у тісному співробітництві з Італійськими дизайнерами та конструкторами. В результаті плідної праці у даному напрямку продукція компанії не відповідає високим вимогам ринку, але й у багатьох аспектах передбачає їх. Підтвердження тому – сотні тисяч щасливих власників дверей «Меранти плюс» як Україні, так і за її межами.