Главная / Продукція / Звукоізоляційні (протипожежні) двері /

Звукоізоляційні (протипожежні) двері

Звукоізоляційні (протипожежні) двері
Главная / Продукція / Звукоізоляційні (протипожежні) двері /

Вогонь – це тепло та світло. Без вогню неможливе життя на Землі. Але іноді, через недбале ставлення людини, вогонь обертається бідою. І тоді життя людини наражається на величезну небезпеку. Особливим засобом захисту життя та майна людей від вогню у будівлях є протипожежні (звукоізоляційні) двері. Двері протипожежні (звукоізоляційні), виготовлені на фабриці дверей «Меранті-плюс», блокують вогонь у приміщенні, де виникло займання, не даючи йому вирватися назовні та розповсюдитися на сусідні об’єкти, тим самим забезпечуючи можливість евакуації людей з небезпечної зони протягом 30 хв.

Дерев’яні звукоізоляційні (протипожежні) двері виробництва «Меранті-плюс» - це ідеальне рішення для забезпечення акустичної та протипожежної безпеки в офісах, готелях, лікарнях, торговельних комплексах, ресторанах та житлових будівлях.

Наші двері є одночасно звукоізоляційними (від 38 до 42 дБ), протипожежними (ЕI 30 – межа вогнестійкості30 хв.) та димозахисними.

Звукоізоляційний (протипожежний) дверний блок фабрики «Меранті-плюс» складається із замкнутої коробки, щитового багатошарового полотна, запираючої фурнітури (замок, завіси, ручки), ущільнювальних гумок, спухаючого ущільнювача, димозахисного порогу та доводчика.

Двері звукоізоляційні (протипожежні) в Києві, що виготовляються фабрикою "Меранті-Плюс" строго відповідають всім вимогам будівельних норм (ДБН) та технічних умов (ТУ).

Якість та відповідність наших звукоізоляційних (протипожежних) дверей підтверджено сертифікатами № UA1.016.0065343-11, № UA1.016.0158614-12 (однопільні напівзасклені) та № UA1.016.0158615-12 (двопільні напівзасклені) виданим Державним центром сертифікації МНС України.

 

 

        
Сертификат відповідності Сертификат відповідності   Сертификат відповідності

 

 

 

          
Випробування Випробування

 
 

 

 Notice: Undefined index: HTTP_X_REAL_IP in /home/meranti_pl/web/merantiplus.com.ua/public_html/public/templates/miranti/main.php on line 3