Скло

Останні тенденції в світі дизайну інтер'єрів створюють великий значущий акцент на використанні декорованого скла в оформленні оселі. Раніше глухі та обмежені елементи стають продовженням стилю, рішенням світлового оформлення та предметами естетичного новаторства. Наслідуючи останні практики в оформленні світлових інтер'єрів, фабрика дверей "Меранти-плюс" створила унікальні колекції з використанням декорованого скла.

Скло - екологічно чистий, натуральний матеріал, крім того, скло маєсвою тисячолітню історію обробки, яка перетворює невиразний матеріал в містецьки твори. Всілякі засоби обробки цього матеріалу дозволяють візуально розширити межу кімнати, надати кімнаті додатковий об'єм і зробити правильний акцент на інші деталі інтер'єру. З впровадженням скла в процес виготовлення, міжкімнатні двері перестали бути простомежею приміщень, вони стали втіленням чудового стилю, часткою вашої індивідуальності.

Для створення унікальної композиції застосовується один із засобів:

Фьюзинг — техніка спікання скла в печі, в такому вітражі відсутні металеві поєднання між частинами скла, яке спікається в печі при температурі 800 °C та стає однорідним, вплавляється одне в одне. Фьюзинг може бути нанесений як на білий сатин, так і на бронзовий.

                                                

 

Піскоструйна обробка проводиться розпиленням піску під великим тиском по поверхні скла. Це надає склу прозору поверхню, що зазвичай є більш глибокою, ніж під час гравірування. Під час обробки прозорими залишаються ділянки, закриті від дії піску. Глибина та ступінь прозорості поверхні регулюється тиском та типом піску, що використовується. За допомогою піскоструйної обробки можна створювати матований малюнок будь-якої складності та надати склу глибокорельєфну структуру. Оптичні властивості матованого скла (обробленого за допомогою техніки піскоструїння) такі, що світло, проходячи крізь нього, розсіюється, в результаті чого скло пропускає світло, однак стає майже непрозорим.

                                                                  

 

Сьогодні лазерне гравірування є найбільш пріоритетним шляхом нанесення зображень практично на будь-які матеріали.

Технологія гравірування по склу — це мистецтво нанесення зображення на матеріал за допомогою сфокусованого лазерного пучка. Поверхня скла, що обробляється, вступаючи в реакцію з лазером, випаровується, оминаючи рідку фазу. Таким чином, під впливом лазерного променя той чи інший малюнок або орнамент вплавляється до самої структури виробу. Лазерне гравірування має високу продуктивність, точність та якість, але найважливіше — забезпечує максимальну довговічність зображення, яка є недосяжним для інших способів нанесення. Завдяки тому, що під час лазерного гравірування не відбувається прямого контакту з поверхнею, яка обробляється, на виході можна отримувати незвичайні рельєфні зображення, привабливi лінії, що відрізняються особливою чіткістю. Товщина останніх може різнитися — залежить від того, лазер якого диаметру використовувався при їх нанесенні. 

Вітражі — унікальний декор зі скла, що урізноманітнить навіть найпростіший дизайн інтер'єру. Виробництво вітражів — втілення фантазії митця у склі.

Класичний або справжній складальний вітраж є набором кольорових частин скла, вирізаних за певним малюнком, з'єднаних спеціальним свинцевим, мідним або латунним профілем. У цих вітражах використовується спеціальне скло, фарбоване у різні кольори. 

                                                                 

 

Фацет — це один із способів обробки кромки скла, під час якого знімається фаска під певним кутом. Декоративні фацетні елементи — це об'ємні грановані скляні елементи та їх композиції. За їх допомогою створюють чудову “кришталеву гру”, надаючи глибину та блиск дверям з цим склом. Промінь сонця, проходячи крізь скошену кромку скла, заломлюється, утворюючи веселку та оживляючи предмети. З давніх давен майстри по склу, знімаючи фаску, вміло підкреслювали здатність світла розсіюватись. Сьогодні існує спеціальне високотехнологічне обладнання, що дозволяє отримати бажаний результат з високою точністю та в найкоротші строки. Notice: Undefined index: HTTP_X_REAL_IP in /home/meranti_pl/web/merantiplus.com.ua/public_html/public/templates/miranti/main.php on line 3