Умови зберігання міжкімнатних дверей

1 . Зберігати дверні полотна необхідно тільки в заводській упаковці.

2 . При зберіганні дверних полотен та інших деталей дверей необхідно вжити заходів для запобігання продукції від механічних пошкоджень, забруднення, попадання вологи, впливу атмосферних опадів, від потрапляння прямих сонячних променів і від впливу температур менше 5 ° С і більше 40 ° С. Не допускається зберігати двері поблизу опалювальних приладів (дотримувати дистанцію 1,5 - 2м. від опалювальних приладів). Не пакувати в стрейч - плівку або інші матеріали, які створюють парниковий ефект. Умови зберігання повинні забезпечувати нормативну вологість 30-65 % відповідно до ДСТУ Б В.2.6- 99 : 2009. Уникати впливу прямих сонячних променів.

Увага! Щоб уникнути деформації дверних полотен їх необхідно зберігати тільки у вертикальному положенні на підкладках , в сухому провітрюваному приміщенні з відносною вологістю повітря 30-65 % не більше 2 -х тижнів. Максимальне навантаження на одне полотно 11 дверних полотен ( при формуванні палет) .

 

 


Notice: Undefined index: HTTP_X_REAL_IP in /home/meranti_pl/web/merantiplus.com.ua/public_html/public/templates/miranti/main.php on line 3