Міжкімнатні двері Одеса

Фабрика дверей " Меранті- плюс" має регіональне представництво в Одесі та Одеській області. Ми створюємо двері для вашого особистого комфорту. Тому пропонуємо міцні , надійні міжкімнатні двері , фото яких ви без зусиль знайдете в нашому каталозі. Вашій увазі - величезний асортимент дверної продукції високої якості. Двері Одеса від " Меранті- плюс" - гарантія затишку.

Замовити та придбати міжкімнатні двері в Одесі або Одеській області можна у офіційних представників нашої фабрики у вашому регіоні. Стильова єдність міжкімнатних дверей та інших елементів дизайну - важлива складова сучасного інтер'єру. Величезний асортимент дозволить вам знайти гідні двері під будь-який тип інтер'єру. У каталозі продукції ви можете підібрати двері на свій смак , а наші фахівці підкажуть , які двері найкраще підійдуть під інтер'єр квартири або офісного приміщення.

Також , ми переконані , що функціональне призначення дверей не тільки в тому , щоб розділяти простір , за нею починається ваша особиста територія . І тільки за надійної дверима ви відчуватимете себе комфортно і безпечно. Виготовляти такі двері - основне завдання фахівців нашої фабрики.

Купуючи міжкімнатні двері в Одесі в магазинах " Меранті- плюс" , ви гарантовано вибираєте європейську якість . У своєму виробництві ми застосовуємо італійські та німецькі технології , використовуємо тільки якісну сировину .

Якщо надійні двері - це данина комфорту, то міжкімнатні двері (Одеса) для вашого комфорту - це двері " Меранті- плюс" .

 

Міжкімнатні двері в Одесі


Замовити двері або отримати консультацію Ви можете за телефонами:

+38 066 381 93 08, +38 097 996 17 96


 

 Одеса:

МегаДом ТВЦ  салон № 2-19/20 «Хто там?»: вул. Толбухина, 135; (048) 734-39-25 , (099) 71-21-777