Міжкімнатні двері: коли музика знаходить форму

Міжкімнатні двері: коли музика знаходить форму

Фабрика дверей «Меранті-плюс» представляє мелодію затишку в досконалій формі. Якісні міжкімнатні двері заслуговують більшого, ніж просто називатися дверима. Краса форми, досконалість ліній, бездоганність всіх елементів, надійність і довговічність дверної конструкції - це результат бездоганної роботи наших досвідчених майстрів. Ми як провідні виробники дверей приділяємо нашої продукції особливу увагу.

Тільки для гармонії простору приміщення

Шпоновані двері як застигла музика в формі? Але хіба виробництво дверей може мати якесь відношення до музики ? Так, якщо це стосується досконалої форми , бездоганного стилю та художнього оформлення. Дерев'яні двері можуть бути просто дерев'яними дверима , або ж - гармонійним доповненням дизайну інтер'єру. Ми вміємо робити двері . В асортименті нашої продукції - шпоновані двері ( дуб , венге , вишня , горіх та ін.) У нас можна купити двері в самому різному виконанні . Виробництво дверей здійснюється під серйозним контролем. Виробники дверей приділяють величезну увагу найдрібніших деталей . У нас стоїть купити двері . Більше того , ви обов'язково порекомендуєте купити двері нашої фабрики своїм приятелям і колегам.

Бездоганна якість сприяє зміцненню наших позицій на вітчизняному ринку міжкімнатних дверей. Ми працюємо на ринку України більше 15 років, і за цей час розробили свою формулу успіху. Якість дверної продукції, перш за все, залежить від того, наскільки ви цінуєте свою справу. Ми виготовляємо міжкімнатні двері для домашнього затишку та офісного комфорту. Тому займаємо впевнені позиції серед вітчизняних виробників і з перспективою виходимо на ринки Росії, Польщі, Молдови.

Виробництво дверей як мистецтво

Нерідко міжкімнатні двері позиціонуються як початок вашої особистої території . Тому ми прагнемо створити не просто внутрішні двері , які будуть розмежовувати простір (це надто формально !) . Нам більше до душі порівнювати двері як застиглу у формі музику. Ось такі двері ми і виробляємо . Виробники дверей в ролі музикантів ? Можливо ... Адже по суті , дверна коробка , полотно , лиштви , фурнітура - всього лише елементи дверей . Але ось умілий майстер починає творити чудову музику - і дивним чином у його руках оживають ці звичайні елементи дверної конструкції.

Мистецтво виготовлення дерев'яних дверей вимагає величезної уваги на всіх етапах виробництва : від розробки ексклюзивного дизайну до упаковки двері для подальшої її доставки . Ми втілюємо мелодію затишку у форму - і у нас це чудово виходить . То де ще ви зможете в Києві такі двері купити, якщо не в магазинах « Меранті- плюс » ? Внутрішні двері як естетика дизайну інтер'єру , як симфонія затишку ... Саме так українська фабрика дверей « Меранті- плюс » позиціонує свою продукцію - шпоновані двері . Ми ставимося до кожної моделі двері як до маленького шедевру . І все має бути досконало - від високої якості використовуваних матеріалів до виготовлення найдрібніших деталей.

У нас ви можете вибрати і купити двері, які надійно прослужать вам довгі роки. А це означає, що кращі двері в Києві - це внутрішні двері від «Меранті-плюс». У своєму виробництві ми впровадили сучасні італійські та німецькі технології. Виробничий процес автоматизований до 80%, що дозволяє оперативно виконувати замовлення.


Notice: Undefined index: HTTP_X_REAL_IP in /home/meranti_pl/web/merantiplus.com.ua/public_html/public/templates/miranti/main.php on line 3