Главная / Компанія / Новини виробництва /

Новини виробництва

Главная / Компанія / Новини виробництва /

Фабрика "Меранти Плюс" рада повідомити Вам про початок виробництва дверей з оновленим склом: "Верона Декорвітраж" и "Рафаель Бевелс"

Фабрика "Меранти Плюс" рада повідомити Вам про початок виробництва дверей з оновленим склом: "Верона Декорвітраж" и "Рафаель Бевелс"

Компанія “Меранти-плюс” припиняє виробництво дверей у шпоні "Бамбук"

У зв`язку з низьким попитом на шпон “Бамбук”, компанія “Меранти плюс” припиняє виробництво дверей в данному шпоні. Усі замовлення які були отримані раніше будуть виконані своєчасно.

Раді повідомити Вам, що компанія "Меранті-плюс" запустила у виробництво двопільну та засклену версію протипожежних дверей!

Компанія "Меранти-плюс" завжди піклується про безпеку своїх клієнтів. Сьогодні безпека стала більш різноманітною - відтепер ми виготовляємо двопільні версії протипожежних дверей "Оксфорд" та "Хілтон", а також напівзасклену версію протипожежної двері "Оксфорд"!

Каталог дверей "Меранті-плюс" поповнився новими моделями

Компанія "Меранті-плюс" є і завжди буде надійним партнером в облаштуванні вашого будинку. Ось і сьогодні ми розробили і налагодили випуск нових моделей, що поєднують в собі витонченість і надійність.

Технологія "Маркетрі" у виробництві дверей

Фабрика дверей "Меранти-плюс" постійно знаходиться в пошуку нових художніх рішень, які дозволяють запропонувати вам дійсно унікальні двері, ідеально доповнюючі ваш інтер'єр.

Виробництво протипожежних дверей

Після проведених розробок і випробувань фабрика дверей "Меранти-плюс" репрезентує унікальну в свєму класі новинку - дерев'яні протипожежні двері.

Оновлена конструкція дверної коробки

Фабрика дверей "Меранті-плюс" постійно вдосконалює технологію виготовлення своєї продукції і з 23.05.2011 року переходить на використання нової, більш технологічної конструкції дверного короба. Ця технологія виготовлення дозволяє отримати суцільний и міцний у всіх відношеннях матеріал.

Ручки з механізмами RDA і AGB

З 23.05.2011 для розсувної системи Ви можете замовляти як ручку з механізмом RDA, так і ручку з механізмом AGB.

Плінтус висотою 100 мм

З 02.03.2010 року ми починаєм виготовлення плінтусу висотою 100 мм.

Шпононовані накладки

З 01.03.2010 року пропонуєм Вашій увазі шпоновані накладки на металеві двері. Форма накладки повторює форму Ваших міжкімнатних дверей. Ви отримаєте ідеальну подібність дизана у Вашому інтер'єрі.

Нова модель

Нова модель

Нова модель Голандія скло

Розсувні двері

Розсувні двері

Представляємо Вашій увазі розсувні двері.

Ми розширили стандарти розмірів дверних блоків

Ми розширили стандарти розмірів дверних блоків

Тепер практично будь дверний блок може бути виготовлений висотою 2300 мм. Висота блоку 2300 мм - це оптимізаційне вирішення питання квартир з наявністю високих стель і відповідно високих прорізів.

Створена нова колекція класичних моделей

Створена нова колекція класичних моделей

Нові об'ємні елементи - гнутий обклад, фігарійная фільонка, різноманітність фрезеровок, використання різних видів декору дозволили зробити двері, гідні самих витончених інтер'єрів.

Нові моделі

Нові моделі

Раді представити Вашій увазі нові моделі - Кембридж, Бос, Альянс, Гарвард і Оксфорд.

Підлоговий шпонований плінтус

Підлоговий шпонований плінтус

З 01.10.2009 р. фабрика почала виробництво нового виду продукції — підлогового шпонованого плінтусу. Плінтус виготовляється на замовлення у будь-якому виді шпону.