13 березня 2013
Фабрика "Меранти Плюс" рада повідомити Вам про початок виробництва дверей з оновленим склом: "Верона Декорвітраж" и "Рафаель Бевелс"

11 січня 2013
У зв`язку з низьким попитом на шпон “Бамбук”, компанія “Меранти плюс” припиняє виробництво дверей в данному шпоні. Усі замовлення які були отримані раніше будуть виконані своєчасно.

3 жовтня 2012
Компанія "Меранти-плюс" завжди піклується про безпеку своїх клієнтів. Сьогодні безпека стала більш різноманітною - відтепер ми виготовляємо двопільні версії протипожежних дверей "Оксфорд" та "Хілтон", а також напівзасклену версію протипожежної двері "Оксфорд"!

14 грудня 2011
Компанія "Меранті-плюс" є і завжди буде надійним партнером в облаштуванні вашого будинку. Ось і сьогодні ми розробили і налагодили випуск нових моделей, що поєднують в собі витонченість і надійність.

6 грудня 2011
Фабрика дверей "Меранти-плюс" постійно знаходиться в пошуку нових художніх рішень, які дозволяють запропонувати вам дійсно унікальні двері, ідеально доповнюючі ваш інтер'єр.

24 жовтня 2011
Після проведених розробок і випробувань фабрика дверей "Меранти-плюс" репрезентує унікальну в свєму класі новинку - дерев'яні протипожежні двері.

Архів новин

Каталог дверей "Меранті-плюс" поповнився новими моделями

 Компанія "Меранті-плюс" є і завжди буде надійним партнером в облаштуванні вашого будинку. Ось і сьогодні ми розробили і налагодили випуск нових моделей, що поєднують в собі витонченість і надійність. Нові моделі поповнили колекції Royal Classic, Арт-класика і Модерн.