13 березня 2013
Фабрика "Меранти Плюс" рада повідомити Вам про початок виробництва дверей з оновленим склом: "Верона Декорвітраж" и "Рафаель Бевелс"

11 січня 2013
У зв`язку з низьким попитом на шпон “Бамбук”, компанія “Меранти плюс” припиняє виробництво дверей в данному шпоні. Усі замовлення які були отримані раніше будуть виконані своєчасно.

3 жовтня 2012
Компанія "Меранти-плюс" завжди піклується про безпеку своїх клієнтів. Сьогодні безпека стала більш різноманітною - відтепер ми виготовляємо двопільні версії протипожежних дверей "Оксфорд" та "Хілтон", а також напівзасклену версію протипожежної двері "Оксфорд"!

14 грудня 2011
Компанія "Меранті-плюс" є і завжди буде надійним партнером в облаштуванні вашого будинку. Ось і сьогодні ми розробили і налагодили випуск нових моделей, що поєднують в собі витонченість і надійність.

6 грудня 2011
Фабрика дверей "Меранти-плюс" постійно знаходиться в пошуку нових художніх рішень, які дозволяють запропонувати вам дійсно унікальні двері, ідеально доповнюючі ваш інтер'єр.

24 жовтня 2011
Після проведених розробок і випробувань фабрика дверей "Меранти-плюс" репрезентує унікальну в свєму класі новинку - дерев'яні протипожежні двері.

Архів новин

Виробництво протипожежних дверей

 Після проведених розробок і випробувань фабрика дверей "Меранти-плюс" репрезентує унікальну в свєму класі новинку - дерев'яні протипожежні двері. Завдяки використанню певних сортів деревени, вдосконаленому способу обробки, а також втіленню спеціальної конструкції, готові двері здатні без деформації витримувати дію вогню більше півгодини.

Протипожежний дверний блок складається із замкнутої коробки, щитового багатошарового полотна, запираючої арматури, ущільнювальних гумок, спухаючого ущільнювача, димозахисного порогу та доводчика.

Випробування готової продукції здійснювались за вимогами ДСТУ Б.В.1.1-6-2001 " Двері та ворота. Методи випробування на вогнестійкість.", внаслідок яких видано сертифікат відповідності.

З "Меранти-плюс" ви завжди в безпеці!

       
Випробування Випробування    Сертифікат відповідності