13 березня 2013
Фабрика "Меранти Плюс" рада повідомити Вам про початок виробництва дверей з оновленим склом: "Верона Декорвітраж" и "Рафаель Бевелс"

11 січня 2013
У зв`язку з низьким попитом на шпон “Бамбук”, компанія “Меранти плюс” припиняє виробництво дверей в данному шпоні. Усі замовлення які були отримані раніше будуть виконані своєчасно.

3 жовтня 2012
Компанія "Меранти-плюс" завжди піклується про безпеку своїх клієнтів. Сьогодні безпека стала більш різноманітною - відтепер ми виготовляємо двопільні версії протипожежних дверей "Оксфорд" та "Хілтон", а також напівзасклену версію протипожежної двері "Оксфорд"!

14 грудня 2011
Компанія "Меранті-плюс" є і завжди буде надійним партнером в облаштуванні вашого будинку. Ось і сьогодні ми розробили і налагодили випуск нових моделей, що поєднують в собі витонченість і надійність.

6 грудня 2011
Фабрика дверей "Меранти-плюс" постійно знаходиться в пошуку нових художніх рішень, які дозволяють запропонувати вам дійсно унікальні двері, ідеально доповнюючі ваш інтер'єр.

24 жовтня 2011
Після проведених розробок і випробувань фабрика дверей "Меранти-плюс" репрезентує унікальну в свєму класі новинку - дерев'яні протипожежні двері.

Архів новин

Технологія "Маркетрі" у виробництві дверей

 Фабрика дверей "Меранти-плюс" постійно знаходиться в пошуку нових художніх рішень, які дозволяють запропонувати вам дійсно унікальні двері, ідеально доповнюючі ваш інтер'єр. З цією метою ми ввели у виробництво нову технологію обробки - "Маркетрі", суть якої в складанні композицій з шматочків шпони різних порід деревини, наклеєних на основу дверей.

Пластинки можуть бути різної форми і кольору залежно від задуму дизайнера. Усі елементи вирізуються, збираються і склеюються вручну, внаслідок чого виходить об'ємна картина. Щоб досягти ідеальних форм і пропорцій на Фабриці дверей "Меранти-плюс" для вирізування дерев'яних пластинок використовується верстат з лазерним променем, який дозволяє добитися ідеальної точності готового малюнка і виконувати роботи будь-якої складності.

Маркетрі - гнучка технологія, тому ви зможете замовити індивідуальний малюнок, який буде присутнім на дверях тільки у вашому будинку або офісі. В цьому випадку терміни і вартість робіт необхідно обумовити з вашим особистим консультантом. 

Для виготовлення дверей з прозорою високо-глянсовою обробкою, використовують поліефірниє лаки і фарби. Процес обробки і поліровки настільки трудомісткий, що може займати до 20 днів, але при цьому результат вражає: небувала стійкість до ультрафіолету і ідеальний вид упродовж 15-20 років експлуатації.