Переваги

Фабрика «Меранти-плюс» представляє вашій увазі двері міжкімнатні, ціна яких задовольнить кожного споживача. Ви можете ознайомитись з широким асортиментом магазину, якщо зазирнете до нашого каталогу. Адже усі міжкімнатні двері, ціни на які встановлюються нашою компанією, відрізняються високою якістю та привабливим дизайном. Тут представлені не тільки роздвижні двері, міжкімнатні деревяні двері, а й багато інших видів високоякісного товару. Ціни на двері в «Меранти-плюс» встановлюються за максимально лояльною політикою. Плануючи ремонт у власній будівлі або офісі, одразу прямуєте до нашого магазину. Саме тут ви знайдете міжкімнатні двері, ціна на які влаштує будь-якого споживача. До того ж ми реалізовуємо лише кращі товари власного виробництва, а тому в нас ви знайдете двері міжкімнатні, ціни та якість яких говорять самі за себе. Велика кількість вдячних покупців та постійних клієнтів фабрики «Меранти-плюс» дозволяє нам встановлювати такі ціни на міжкімнатні двері, аби вигідно виділятися на ринку конкурентів.

Кожен співробітник фабрики  "Меранти-плюс" докладає максимум особистих знань та навичок, любий навіть самий маленький процес в компанії, навіть малозначуща деталь в готовій продукції, стали ключовими перевагами компанії. І ми близьки до мети.

Серед основних причин, чому необхідно вибирати продукцію фабрики дверей "Меранти-плюс" слід виділити:

Замкнутий цикл виробництва. Для нашого покупця це значить, що готові двері проходять повний цикл виготовлення в рамках одного виробничого комплексу, що дозволяє компанії контролювати якість всіх видів робіт в любий час.

Італійське, іспанське та німецьке обладнання. Для того, щоб забезпечити найвищу якість, ми використовуємо не тільки краще дерево та комплектуючі, в першу чергу ми оснастили виробництво кращим обладнанням італійських, іспанських і німецьких виробників. Це дозволяє нам виготовляти дійсно кращі міжкімнатні двері в Україні, підкреслюючи сильні сторони дерева та наділяючи його довговічністю сталі. Основні технологічні моменти процесу виготовленя дверей нашого виробництва можна побачититут.

В основі виробництва міжкімнатних дверей "Меранти-плюс" лежить залучення італійських дизайнерів, визнаних кращими у всьому світі. Для покупця це значить повне дотримання правильних пропорцій, а також естетичну цінність.

Традиції та іновації. Виготовлення дверей побудовано на вікових традиціях правильної обробки дерева, підбору комплектуючих, а також супутніх матеріалів. Але в той же час запропонувати виключну якість взмозі тільки компанія, яка об'єднує стійкі традиції з іноваційними технічними рішеннями. Фабрика дверей "Меранти-плюс" поставила іновації на одне з перших місць своєї уваги, а це дозволяє щомісячно втілювати нові технології в виробництво та пропонувати своїм покупцям дійсно унікальну за своїми характеристиками продукцію.

Велика різноманітність шпонів. Фабрика дверей "Меранти-плюс" - єдине профільне підприємство України, яке при виробництві моделей класичної серії використовує екзотичний шпон. На сьогоднішній день ми можемо представити 12 видів шпонів та 7видів відтінків дубового шпону, і ця кількість постійно зростає.

Підвищена звукоізоляція дверей зі збереженням високих естетичних якостей. "Меранти-плюс" традиційно асоціюється з іноваційними рішеннями, які не в змозі повторити інші виробники. Це правило стосується і питань звукоізоляції. Наша компанія - одна з небагатьох в країні, яка використовує напливну чверть, що ховає зазор між дверним полотном і коробкою, що дає можливість обмежити проникнення в приміщення звуків, а дверний блок набирає закінченого вигляду. При цьому ми виготовляємо також і традиційні безнаплавні полотна, й кожен покупець може підібрати двері відповідно своїм перевагам.

Останні технології, що використовуються в "Меранти-плюс", дозволяють виготовляти лиштву плоскої та скругленої форми, шириною 60, 65 та 100мм, Г-образної форми (на ніжці, яка вставляється в монтажний паз дверної коробки чи роширювача без використування клею або саморізів), а також цілковито скругленого дизайну дверної коробки. Регульована скруглена дверна коробка має ширину 80мм. За рахунок використання розширювачів існує можливість монтажу лиштви з обох боків на стіну будь-якої товщини.

Нанесення лако-фарбних матеріалів по шпону - одна з найбільш сильних сторін фабрики дверей "Меранти-плюс", оскільки від якості проведення даного виду робіт залежить довговічність дверей, збереження іх високих візуальних характеристик. Сучасне обладнання забезпечує рівномірне та глибоке проникнення матеріалів, які наносяться, підкреслюючи неповторну текстуру дерева, а їх якість дозволяє зберегти свої видатні властивості на пртязі багатьох років.

Нанесення емалі. В виробничий комплекс введено спеціальний високотехнологічний цех для нанесення емалі на міжкімнатні двері. Саме сучасне обладнання дозволяє використовувати правильні пропорції в нанесенні матеріалу, формувати фактуру, а також значно підсилювати термін експлуатації готових дверей.

В виробництві міжкімнатних дверей "Меранти-плюс" широко застосовуються декоративні елементи. Для вашого вибіру представлені двері з вставками із кольорового скла, елементами вітражних композицій, панно з використанням піскоструйної та лазерної обробки та багато чого, а скляний ущільнювач виробництва Германії дозволяє уникнути дріб'язку скла та пом'якшує удари. Ознайомитися зі всією цією різноманіністю колекцій дверей фабрики "Меранти-плюс" ви зможете в нашому фірмовому каталозі

Гарантії

  • 7 років гарантії;

  • кожна складова дверей підтверджена сертифікатом відповідності;

  • фабрика має підтверджену сертифікатом систему управління якістю продукції ISO 9001;

  • у 2008, 2009, 2010, 2011 рр. фабриці дверей "Меранті-плюс" було присвоєно почесне звання «Лідер галузі».

 МИ НЕ ЕКОНОМИМО НА ЯКОСТІ - МИ Є ЗАКОНОДАВЦЯМИ ЯКОСТІ