Увійти на сайт

Фабрика дверей «Меранті-плюс»

Фабрика займається виробництвом міжкімнатних дверей з 1995 року. Технічний відділ фабрики дверей «Меранті-плюс» розробляє велику кількість нових моделей дверей із різних сортів деревини з різноманітними декоративними елементами зі скла. Повсякденні і домашні робочі процеси завжди будуть зручними і естетично приємними з продукцією фабрики дверей «Меранті-плюс». Ви легко зможете гідно оцінити унікальне поєднання традиційної якості, сучасних технологій, доторкнувшись до дверей фабрики «Меранті-плюс».
Навесні 2009 року виробництво фабрики значно розширило свій модельний ряд, запропонувавши нову колекцію «Арт-классика». Також розширився вибір шпону - з'явились нові екзотичні сорти. Все найкраще, що прийшло до нас із колишніх століть було доповнено сучасними модними елементами, що підкреслюють актуальність класичного стилю в усі часи. Ефект зістареного дерева, кристали "Swarovski", вифрезеровані художні орнаменти і розкішне фігарейне поле. У своїх нових дверях ми максимально широко використовували сорти цінних екзотичних порід деревини і нове художнє оформлення скла, що робить двері ексклюзивними.
Секрет високої якості міжкімнатних дверей полягає у використанні нової сучасної та автоматизованої технології виробництва, а також в залученні висококваліфікованих робітників. 24 години на добу ведеться відео-спостереження за виробництвом ваших дверей.
Виготовлення міжкімнатних дверей здійснюється на найсучаснішому обладнанні світових торгових марок Італії та Німеччини. Для виробництва дверей використовуються високоякісні італійські барвники, лаки, фурнітура. Суворий контроль якості деревини забезпечує надійність конструкції.

Міжкімнатні шпоновані двері «Меранті-плюс» представлені в більш ніж в 200 салонах Україні. З нашими дверми можна познайомитись і замовити в Києві в 15 магазинах, 10 - Донецьку, 7 салонах в Харкові, 5 - у Дніпропетровську, 7 - в Одесі і ще в багатьох великих і дрібних містах Україні. Міжкімнатні двері «Меранті-плюс» встановлені в офісах, готелях, спортивних клубах, салонах краси та інших спорудах м. Донецька. Нашими дверима в Києві користуються в банках, посольствах, бізнес-центрах та інших житлових і офісних будівлях. Усього в Україні понад 40 великих об'єктів було оформлено дверима «Меранті-плюс».