Фурнітура

Завіси

Colombo DesignПолотна з напливною чвертю навішуються на регульовані завіси. Одна з найкращих фірм-виробників завіс, що регулюються — це фірма "Otlav".

Завдяки духу ініціативи та постійному пошуку новітніх технологій, "Otlav" перетворилась на найбільш значущого виробника віконних та дверних завіс типу “зі стриженем, що загвинчується” на світовому рівні.

"Otlav" гарантує найсучасніші виробничі процеси, найширший вибір моделей та п'ятдесятирічний специфічний досвід в сфері петель.

Гордістю "Otlav" є ретельний контроль якості, заснований на двадцятирічній традиції проведення тижневих курсів для персоналу фабрики.
Фундаментальна характеристика цієї фірми, заснованої на виробництві та технології, викликала в "Otlav" ідею створення безпосередньо на фірмі спеціального обладнання для власного виробництва. Завдяки інженерному відділу "Otlav" секрети виробництва, що передбачають майбутнє, не виходять за межі фабрики. Саме завдяки постійному відкриттю нових технологій "Otlav" є войовничим конкурентом світового масштабу у боротьбі за зниження собівартості.

Технологія, яку використовує "Otlav", - це результат досвіду, дослідження та власних патентів (власник більше 70 міжнародних патентів), та на цій особливості засноване постійне розширення компанії "Otlav" .

Дверні завіси "Otlav" виробляються на найсучасніших технологічних лініях, а спеціальні моделі витримують не лише вертикальні, але й горизонтальні навантаження.