Фурнітура

Замки

Замки італійської фірми "AGB"

Colombo DesignІталійська компанія "AGB" виробляє різноманітні замки для вхідних, міжкімнатних, розсувних дверей, а також сантехнічні замки. Створенням дизайну та розробкою механізму кожного виробу компанії "AGB" займаються спеціалісти Служби розробки. Вся продукція проходить стадію тестування та у випадку необхідності допрацьовується. З 1996 року компанія "AGB" відповідає стандарту ISO 9001 (Vision 2000).

Залежно від призначення, на міжкімнатні двері встановлюються наступні типи замків:

Замок тільки під ручку — встановлюється на двері, що не потребують замикання.

Замок типу WC — сантехнічний замок. Дозволяє закривати двері без використання ключа та лише з одного боку. Використовується найчастiше на двері санвузлових кімнат.

Замок типу PZ — дозволяє закривати двері на ключ. У якості механізму секретності використовується стандартний євроциліндр, ступінь секретності визначається типом циліндра, що використовується. Призначений для дверей з обмеженим (індивідуальним) доступом.

Безшумні замки Evolution для внутрішніх дверей під ручку та WC — більш тихий замок завдяки новій внутрішній конструкції. У всіх дверях Меранті-плюс використовується механізм замка AGB Evolution у кольорі латунь та матовий хром.

Міжосьова відстань 96 мм.

Ширина торцевої планки 18 мм, довжина 196 мм.

Відстань до замикаючого механізму 35/50/60

Ширина корпусу 75,5 мм, висота корпусу — 132 мм

Безшумні замки під циліндр Mediana Evolution для внутрішніх дверей. Більш тихий замок завдяки новій внутрішній конструкції.
 

Міжосьова відстань 86 мм.

Ширина торцевої планки 18 мм, довжина 196 мм.

Відстань до замикаючого механізму 35/50/60.

Ширина корпусу 75,5 мм, висота корпусу — 132 мм

 

                    

 

Магнітні замки"Bonaiti"

Colombo DesignІталійська фабрика "Bonaiti" заснована у 1890 р. родиною підприємців. Вже понад 100 років компанія "Bonaiti" є виробником замків для міжкімнатних дверей, випускаючи більше 10 млн. замків на рік та маючи тисячі клієнтів по всьому світі. В результаті кропітких досліджень в області постійних магнітів інженери цієї фабрики розробили запатентовані революційні магнітні замки "B-ONE", "B-TWO", "B-TOUR", що не мають аналогів у світі.

Основною перевагою цих замків є конструкція, завдяки якій навіть у випадку певного просідання двері механізм функціонує нормально. Використання в замку постійних магнітів забезпечило повністю безшумне функціонування замка при повній відсутності механічного та шумового ефекту клацання.


 

 


Замки "B-ONE"

Корпус замка "B-ONE" виконаний з поліаміду 6.6 (РА6+30% VT), посиленого скловолокном. Поліамід 6.6 застосовується для виробництва деталей гоночних автомобілів Формули-1. Лицьова та притворна пластина вироблені з цинкового сплаву в основних покриттях: бронзового, латунного, полірованого хрому та матового хрому. Постійний магніт виготовлений з Ferrimax 44, ізотропного фериту з відмінним опором теплу та волозі.

Притворна планка 992, надає можливість вирівнювання рівня замку та зворотньої планки не менш ніж на 2 мм після установки — відмінна можливість, коли стає важко вирівняти положення двері та косяка.