Дніпропетровська область

Якщо Ви хочете придбати міжкімнатні двері в Дніпропетровську, то наша компанія може запропонувати широкий асортимент дверей на будь-який, навіть найвишуканіший смак.

Якщо ви шукаєте двері для спальні, Вас може зацікавити наша серія " Класика". Двері цієї серії виконані в білих і пастельних тонах, з матовим склом або золотистими візерунками. Дивлячись на них, легко уявити, що за ними знаходиться розкішна королівська опочивальня.

Якщо ж Ви віддаєте перевагу строгість і чистоту ліній, то Вам варто звернути увагу на серії «Модерн ». Їх краса, гладка поверхня радують око, не відштовхуючи жодної зайвої деталлю.

Якщо ж Вас цікавлять ті двері у Дніпропетровську, яких немає у Ваших знайомих, то в серії " City Modern " Ви знайдете саме те, що Вам необхідно. Незвичайні поєднання, яскраві, гарні кольори і оригінальні ідеї наших дизайнерів додадуть Вашій квартирі особливу, властиву лише Вам індивідуальність.

Вибираючи двері в Дніпропетровську, пам'ятайте, що двері - це перше, що бачать гості, заходячи в Вашу квартиру. Глухі і важкі, вони захищатимуть Вас від усіх сторонніх звуків, шуму, коли Вам потрібно попрацювати або просто відпочити. А якщо Ви хочете більше світла, легкості - то наші двері з вбудованими стеклами зможуть Вам це забезпечити.

Незалежно від того, що Ви шукаєте - класичну красу або яскраву індивідуальність, глухі двері, які не дозволять відвернути Вас ні одному зайвому звуку, або легкість, світло матового скла, - все це Ви зможете знайти у нас. Але в будь-якому випадку, купуючи двері « Меранті- плюс », Ви отримуєте якість, яке буде підтверджено дворічною гарантією.


Замовити двері або отримати консультацію Ви можете за телефонами:


 


 

 

Дніпропетровськ: 

Магазин Інтеріо: вул. Карла Лібкнехта, 9;  (067) 611-41-10.